Frýdek-Místek

Název přednášky: ELBRUS na kole, OSMITISÍCOVKY po svých, festival Cyklocestování
Termín přednášky: 7. 2. 2020, 19:00
Místo konání: Frýdek-Místek, Kino Nová Scéna Vlast, Hlavní tř. 112

Přednáška v rámci festivalu Cyklocestování.

Tradiční a originální cestovatelský festival Cyklocestování ve Frýdku-Místku se uskuteční již po čtrnácté – v termínu 7.–9. 2. 2020 na plátně a v prostorách Nové scény Vlast. Prostřednictvím besed, promítání, filmů a workshopů se můžete vydat s cestovateli na kolech do různých koutů světa.

Hlavním programem bude projekce nejúspěšnějšího českého himálajského horolezce Radka Jaroše nejen o všech jeho 14 osmitisícovkách, ale i o tom, jak jel na kole na Elbrus. Za tahák festivalu lze určitě považovat vyprávění o tříleté cyklocestě slovenské dvojice Cycle2inspire nebo promítání Martina Stillera o exotické Srí Lance, kam se vydal na těžko na kolech i s rodinkou.
O zážitky nebude nouze ani v besedě beskydského cestovatele Radka Zlého, který povypráví o náročném cykloputování po jihu Afriky. Chybět ani letos nemohou Vackovi, kteří nás protáhnou v sedlech kol Austrálií a motivovat vás rozhodně bude také inspirační povídání o Murské cyklostezce v podání Standy Ubíka. A to samozřejmě není vše! Už teď se tedy máte na co těšit.

Informace o programu a vstupném na
http://www.cyklocestovani.cz/festival-cyklocestovani/frydek-mistek/

Copyright © 2023 Radek Jaroš
| Instagram | Facebook | YouTube