Návrat do budoucnosti

Podle původních expedičních plánů jsme měli z evropského pobřeží odplouvat 18. září. Anabáze do Oděsy nám ve finále moc nepomohla – přístaviště v Oděse bylo totiž z důvodu počasí uzavřené.
Náš řidič Tomáš na nic nečekal a vyrazil včera v 10 ráno zpět do České republiky. Kolem 16 byl již odbavený v Galati, takže mu ještě zbyl čas na natáčení krajinek v Rumunsku z dronu. Vzhledem k rychlosti jeho přesunu v Movanu je jisté, že bude doma dříve, než my vůbec zahlédneme břehy Gruzie.
Z Oděsy jsme odplouvali až včera večer kolem deváté hodiny. Dnes ráno kotvíme nedaleko Constanțy (ano, mírně jsme se zacyklili) a doplňujeme palivo.
Uvidíme, kdy vyplujeme směr Batumi. Cesta by podle posádky trajektu měla měla trvat asi dva dny...

Komentáře


Obrázek uživatele Anonym
Ahoj Ráďo, šťastnou plavbu trajektem do Gruzie.Ať nemáte mořskou nemoc:-) Vidím, že už pokračujete bez řidiče a Movana.Ať se daří jako nadále.Zdraví Eva
Obrázek uživatele Anonym
Anonym

Obrázek uživatele Lukáš
Ahoj Radku, přeji Vaší celé cyklovýpravě, ať se Vám daří a úspěšně bez "kufrování" docestujete pod Elbrus a hlavně na Elbrus tam i zpět... Šťastné putování.:-)
Obrázek uživatele Lukáš
Lukáš

Obrázek uživatele Alena
Ahoj účastníci na Elbrus, děkuji za hezké články z cesty. Sleduji skoro každý den trasu a trochu závidím vaše dobrofružství. Alena
Obrázek uživatele Alena
Alena

GENERÁLNÍ PARTNER

Staňte se generálním partnerem
projektu 15 nejizolovanějších hor světa!

Více informací na telefonu +420 602 537 277 nebo email adrese

HLAVNÍ PARTNEŘI
PARTNEŘI
MATERIÁLEM POMOHLI
PODPORUJI
Copyright © 2023 Radek Jaroš
| Instagram | Facebook | YouTube