Vše o nákupu v eshopu radekjaros.cz

Způsoby doručení

K přepravě objednávek od 09. 06. 2020 využíváme společnost Zásilkovna. Jakmile Vaše objednané zboží zabalíme a předáme Zásilkovně, zašleme Vám potvrzující e-mail. Balíčky předáváme do přepravy 2x týdně a to vždy v pondělí a ve čtvrtek v dopoledních hodinách. V prosinci předáváme balíčky průběžně celý týden. O průběhu doručování Vás bude dále informovat Zásilkovna e-mailem a SMS. Na Slovensku provádí konečné doručení partneři Zásilkovny (ReMax a Slovak Parcel Service).

Doručení objednávky probíhá standardně do dvou pracovních dnů od odeslání z Radkova e-shopu. V předvánočním čase se doba doručení může prodloužit. Nejsme schopni ovlivnit konkrétní den ani čas doručení. Zásilkovna posílá informaci s časem doručení s přesností až na 90 minut. Když Vás řidič nezastihne, uloží objednávku na Výdejní místo Zásilkovny, díky tomu můžete mít ještě v den doručování objednávku u sebe. V den doručování obdržíte 6místné heslo k vydání zásilky, které nahlásíte řidiči.

Kontakt na zákaznický servis Zásilkovny:
+420 216 216 516
info@zasilkovna.cz
Po-Pá: 08:00 – 18:00

I. Doručení na adresu v České republice

Zásilkovna domů – platba předem: 120 Kč

Platbu za objednané zboží provedete jednorázovým platebním příkazem na účet a pod variabilním symbolem, který Vám zašleme e-mailem po dokončení Vaší objednávky. Vaši objednávku předáme dopravci po připsání platby na účet.

Zásilkovna domů – platba při převzetí (dobírka): 150 Kč

Platbu za objednané zboží provedete přímo u řidiče, který Vám zásilku doručí na Vaši adresu. Zaplatit je možné v hotovosti nebo platební kartou.

Zásilkovna domů – platba předem: ZDARMA

Platbu za objednané zboží provedete jednorázovým platebním příkazem na účet a pod variabilním symbolem který Vám zašleme e-mailem po dokončení Vaší objednávky. Vaši objednávku předáme dopravci po připsání platby na účet. Tato možnost doručení je zdarma pokud objednáte zboží v min. hodnotě 2.499 Kč s DPH.

II. Doručení na adresu Slovensko

Doručení na adresu – platba při převzetí (dobírka): 230 Kč

Platbu za objednané zboží provedete přímo u řidiče, který Vám zásilku doručí na Vaši adresu. Zaplatit je možné v hotovosti nebo platební kartou.

III. Doručení fotografií - Česká republika a Slovensko

Individuální doručení fotografií

Po uskutečnění objednávky, která obsahuje fotografii Vás bude kontaktovat Olga Růžičková z tel. +420 733 626 218, zkontroluje s Vámi vybranou fotografii a její rozměry a domluví se na dopravě a jejím předání. Preferujeme osobní předání Olgou nebo Radkem na území České republiky. Teprve po zkontrolování a odsouhlasení objednávky provedete platbu jednorázovým platebním příkazem na účet a pod variabilním symbolem, který Vám zasíláme při vytvoření Vaší objednávky.

IV. Osobní odběr v Novém Městě na Moravě – platba předem: ZDARMA

Objednané zboží je možné osobně vyzvednout v prodejně Kuchyňské linky s.r.o., Vratislavovo náměstí 11, 592 31 Nové Město na Moravě, tel.: +420 777 652 002 (+420 777 652 001). Platbu za objednané zboží je nutné provést předem na účet uvedený v e-mailu s potvrzenou objednávkou. O tom, že je Vaše objednané zboží připravené k vyzvednutí v prodejně Kuchyňské linky s.r.o., Vás budeme informovat e-mailem.


Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH a platí pro balíčky doručované na adresu v ČR a na Slovensku s váhou do 10 kg. V případě nadměrné zásilky Vás budeme kontaktovat.

Aktualizováno k 8. 3. 2022

Copyright © 2023 Radek Jaroš
| Instagram | Facebook | YouTube